ארה"ב נותנת לכם גרין קארד, לא תיקחו?

תכנית הגרלת הגרין קארד השנתית של ממשלת ארה"ב, היא לא חלום ולא דמיון. מלאו את הטופס ואולי תקבלו במתנה את האישור הנכסף לטייל, לחיות ולעבוד בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. 50 אלף זוכים, גם לכם יש סיכוי. שנתחיל?

העבודה שלנו מצליחה!

בקשות שהתקבלו

97%

לקוחות מרוצים

138,214

שנות נסיון

15

המסלול המהיר של איזי ויזה

גרין קארד לארה"ב? אפשר גם לבד. למלא טופס, לשלם אגרה, לקבוע תור, להיכנס להגרלה ולקוות שהכל יעבוד כמו שצריך כדי שפקיד ההגירה יתרשם שמגיע לכם להיכנס בגבולות המדינה בקלות ובמהירות. תאמינו לנו, זה רק נראה פשוט. כבר 15 שנים שאנחנו מטפלים בכל בקשה להנפקת גרין קארד לארה”ב באופן מקצועי, יסודי ומהיר.

כל לקוח מקבל את מרב תשומת הלב כדי להגדיל את הסיכוי לקבל את האישור הנכסף מתוך 50 אלף שממשלת ארה"ב מחלקת בכל שנה. אז מה הסיכוי שלכם? גבוה לאין ערוך איתנו מאשר בלעדינו. הצוות שלנו מוודא שיש בידכם את כל האישורים המתאימים, שאתם עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים והבקשה שלכם מגיעה למקום הנכון. 

יש לכם שאלות? שלחו לנו הודעה ונשמח לעזור!

תכנית הגרין קארד השנתית

חוק ההגירה האמריקני מאפשר לממשלת ארה"ב לחלק בכל שנה כ-50 אלף ויזות מגורים ועבודה באמצעות הגרלה ממוחשבת. 

מקבלי הויזה מקבלים מעמד של תושב קבע (Permanent Resident) ורשאים להגר עם בני משפחתם לארצות הברית לאחר שהשלימו תהליך קונסולארי אותו עובר כל מגיש בקשת לאשרת שהייה.

איך נרשמים להגרלה? בשביל זה אנחנו כאן. מדברים איתנו, ממלאים כמה טפסים והופ – אתם בפנים. לגור, לחיות ולעבוד בארה"ב עם כל המשפחה… כן, מותר לחלום אבל כדאי להזדרז. אנחנו מחכים לשיחה שלכם. 

רוצים לגור בארצות הברית?

ההרשמה החלה ומספר המקומות מוגבל מאוד!

דילוג לתוכן