יש כמה שלבים בדרך להוצאת ויזה לארצות הברית:

ויזה לארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

כדי לקבל ויזה אמריקאית, צריך לוודא  שהתמונה המצורפת לבקשה צולמה בששת החודשים האחרונים ושהתמונה עומדת בכללים של השגרירות האמריקאית. כל תמונה אחרת תביא לדחיית הבקשה ולעיכוב. ההקפדה על הכללים מומלצת מאוד.

קבלת ויזה לילדים שטרם מלאו להם 14 שנה מותנית בצירוף מסמכים מתאימים צריך לצרף את המסמכים האלה בזמן הגשת הבקשה. בלי המסמכים האלו הבקשה תסורב. צריך לענות על כל שאלות החובה גם כאשר הם מתייחסות לעניינים שלא מתאימים בדרך כלל לילדים. צריך לענות "אין" כדי להתקדם בשאלון.

הדרכון האישי יישאר אצל השגרירות עד לקבלת הוויזה. צריך לוודא שהדרכון בתוקף ולא פגום מבחינה פיסית. הטיפול בבקשה לוויזה אמריקאית אורך זמן.

כדי לקבל ויזה אמריקאית תידרשו לקבוע תור להשארת טביעת אצבע במערכת. תקפידו לקבוע מועד לצורך נטילת טביעת אצבע. וודאו את הגעתכם באותו זמן.

במהלך בקשת הוויזה יתכן ותיקבע לכם פגישה לצורך ראיון אישי. מייל בעניין זה יועבר לכתובת המייל אותה השארתם. צריך להקפיד, שהבקשה כוללת את כתובת המייל האישית שלכם שבה תוכלו לקבל מיילים באופן ישיר מהשגרירות האמריקאית.

חשוב להקפיד למלא את הבקשה לוויזה בבת אחת. הפסקת התהליך באמצע יגרום להגדרת הבקשה כבקשה מסורבת ויביא לעיכוב בטיפול בבקשה.

אם חלפו פחות מארבעים ושמונה חודשים מאז שהוויזה שלכם הייתה בתוקף בפעם האחרונה אתם לא צריכים לבקש ויזה. הבקשה שלכם במקרה הזה היא בקשה לחידוש ויזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *