ליווי בקבלת החזרי מס
לאזרחי ארה"ב המתגוררים בישראל

גם אזרחים אמריקאים שאינם מתגוררים בארה"ב עשויים להימצא זכאים להחזרי מס כחלק מחוקי המיסוי של ארצות הברית, ואלו החיים בישראל אינם יוצאי דופן. כחלק מחוקי המס, זכאים אזרחים אמריקאים להחזרי מס מהרשויות בארה"ב, גם אם אינם חייבים בתשלום מס.

צרו קשר לבדיקת זכאות להחזרי מס מהרשויות בארה"ב

אנחנו בחברת איזי ויזה מומחים בעבודה מול הרשויות בארה"ב, ונלווה אתכם בתהליך קבלת החזרי המס.

מהם התנאים לקבלת ההחזר?

זיכוי מס עבור ילדים

אזרחים אמריקאים שילדיהם מחזיקים אף הם באזרחות אמריקאית, עשויים להיות זכאים להחזר מס בגובה של עד 1,400 דולר לכל ילד, בהתאם לרמת ההכנסה.

זיכוי מס עבור לימודים אקדמאים

אזרחים אמריקאים זכאים לקבל החזר מס בגובה של עד 1,000 דולר בשנה בעבור הוצאות לימוד תואר ראשון במוסד אקדמי מוכר, בכפוף לגילם ורמת ההכנסה.

זיכוי מס עבור הכנסה נמוכה

אזרחים אמריקאים שחיו בחצי השנה האחרונה בארצות הברית זכאים בתנאים מסוימים ובהתאם להכנסתם, לקבל החזר מס בעבור הכנסה נמוכה.

*אזרחים אמריקאים שהינם הורים לילדים הזכאים לאזרחות אמריקאית זכאים לקבל החזר מס אמריקאי בסכום של עד 1,400$ דולר על כל ילד. מי שלמד באוניברסיטה בישראל עשוי להיות זכאי להחזר שכ"ל בסכום של עד 1,000$. כדי לקבל את החזר המס מארה”ב יש להגיש דוח אחד בשנה למס ההכנסה בארה”ב.

למה איזי ויזה?

לנו בחברת איזי ויזה ניסיון רב-שנים בעבודה מול הרשויות בארה"ב. אנו מלווים בהוצאה וחידוש של ויזות מכל הסוגים לארה"ב ועבדנו עם מאות אלפי לקוחות מרוצים בשיעורי הצלחה של 97%. בנוסף מדי שנה אנחנו מטפלים ללקוחותינו בבקשות השתתפות בהגרלת הגרין קארד. לקוחותינו זוכים לליווי צמוד של עורכי דין מקצועיים ומנוסים בעבודה מול הרשויות בארה"ב.

לאזרחים אמריקאים הממלאים את חובותיהם מגיע גם להנות מההטבות,

צרו קשר ונדאג להחזרי המס שלכם.

דילוג לתוכן