רוב התיירים בארה"ב מעדיפים לבקר באזורי התיירות הטיפוסיים כמו ניו יורק, וושינגטון, לאס וגאס, סן פרנסיסקו, אורלנדו ולוס אנג'לס. וכשמטיילים בעיר הגדולה, זה לא הכרחי, ואפילו לא רצוי, לנהוג ברכב משלכם. אבל, מה אם אתם רוצים לטייל באזורים שמחוץ לערים?

עתה, לאחר שרכשתם כרטיס טיסה לניו יורק או אחת הערים האחרות בארה"ב , הגיע השלב בו תוכלו להתחיל לתכנן את מסעכם. הדרך הטובה ביותר לתור ולראות את ארה"ב האמתית הינה באמצעות רכב שתוכלו לשכור כבר בשדה התעופה.

בארצות הברית קיימת מערכת כבישים טובה מאוד, כולל מערכות ענק של כבישים מהירים שעוברים בין המדינות ודרכים שחוצות את הארץ לאורכה ולרוחבה ואינם כבישי אגרה. כדי לטעום מאורח החיים האמריקאי הטיפוסי, ששונה מאוד מממה שפוגשים בערים המרכזיות, מומלץ לרדת מדרך המלך המהירה ולנסוע גם בכבישים צדדיים.

השכרת רכב

כשמטיילים בעיר, אפשר להשתמש במוניות ובתחבורה ציבורית כדי להגיע לאתרים אטרקטיביים בתוך העיר. אבל, אם יוצאים לנסיעה של כמה ימים מחוץ לעיר, עדיף לשכור רכב. הדרך הטובה ביותר היא לשכור רכב בשדה התעופה, ולאו דווקא במרכז העיר, כך לא תצטרכו לנהוג בתנועה הצפופה שמאפיינת את לב העיר. אבל, ייתכן שתידרשו לשלם עמלות מסוימות עבור השכרה בשדה התעופה. אפשר גם לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר אותו בעיר אחרת, אם כי גם במקרה זה אתם עלולים להידרש לתשלום נוסף.

מהירות נסיעה מותרת

בארה"ב מערכת אוטוסטרדות עם חוקים ותקנות ברורים. באשר למהירות המותרת, שימו לב שגבולות המהירות נקבעים לפי מאפייני האוכלוסין. ככל שהאוכלוסייה היא יותר כפרית, כך גם המהירות המותרת היא גבוהה יותר. דוגמאות: ממזרח לנהר המיסיסיפי המהירות המותרת הטיפוסית היא 65 מייל לשעה, וממערב למיסיסיפי כ-70 מייל לשעה; ובניו ג'רזי המהירות המותרת נמוכה מזו שבאריזונה.

השילוט בכבישים

מה מסמלים צבעי השלטים בכבישים:

[thrive_leads id='3443']