תקנון האתר

תקנון אתר

.1ברוכים הבאים לאתר EZVISA, להלן ("האתר") המופעל ע"י חברת איזי שירותי ויזה ואזרחות בע"מ ח.פ 516497492, להלן ("בעל האתר")

.2 אתר EZVISA מציע ומספק שירותים שונים בתהליך קבלת ויזה לארצות הברית, הכוללים בין היתר שירותי תרגום, הכוונה וייעוץ.

 1. ההרשמה לשירות כרוכה בתשלום שנקבע מעת לעת ע"י האתר. ביטול הזמנת שירות ייעשה בהתאם לאמור בתקנון זה להלן. אנא קראו היטב את פרטי עלות השירותים בטרם הזמנתם.
 2. למען הסר ספר מובהר, כי האתר אינו פועל בתיאום ו/או בשיתוף עם שגרירות ארצות הברית ו/או מי מטעמה ו/או כל גוף ממלכתי ו/או רשמי אחר. בעל האתר ו/או נציגיו ו/או מי מטעמם אינם מבטיחים כי בסוף ההליך בקשת הויזה תאושר ואינם נושאים בכל אחריות לקבלת הבקשה ולהענקת ויזה.
 3. התקנון שמובא להלן, מאגד בתוכו את תנאי השימוש באתר, על כל דפיו, עמודיו ותחומיו, והוא מחייב את כל מי שבוחר לעשות שימוש כלשהו באתר. על כן, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. כמו כן, מאחר והאתר הינו אתר דינמי המתפתח ללא הרף, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בו. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את ההוראות תקנון זה.

6.כניסה לאתר וגלישה בו, כמוה כהסכמה לתנאי תקנון זה. כמובן, שבמידה ואינכם מסכימים עם אחד מתנאי התקנון, הנכם רשאים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו

. 7כל האמור בתקנון זה להלן מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

8.אתר EZVISA מייחס חשיבות רבה לתודעת השירות בו ומקפיד על כל כללי הצרכנות. במידה וברצונך לשאול שאלה בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירות הניתן באמצעות האתר, הנך מוזמן לפנות אלינו באמצעות דוא"ל שכתובתו [email protected]  ונשמח להשיב.

 1. הרישום לקבלת השירות מהאתר והזמנת שירותים מאת האתר מותרת לכל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים ובידיו כרטיס אשראי בתוקף של אחת מחברות האשראי הישראליות המוכרות.
 2.  במידה ותבקש להירשם לשירות שמציע האתר, תתבקש ליצור קשר טלפוני עם נציגי האתר באמצעות מספר טלפון ייעוד שרשום באתר או לחלופין להשאיר את פרטיך על מנת שנציג מטעם האתר יחזור אליך באופן טלפוני ולהמשיך בהליך ההרשמה. במהלך ההרשמה על ידי הנציג הטלפוני, יתבקשו ממך פרטים כגון: שם פרטי, שם משפחה, דוא"ל, טלפון נייד, טלפון נייח, כתובת, מספר ת.ז. ופרטי כרטיס אשראי.
 3.  מסירת פרטים אלה לאחד מנציגי השירות של האתר נעשה ברצונו החופשי של הנרשם לשירות ואין כל חובה למסור פרטים אלה. אנא קחו בחשבון כי, לא נוכל להתחיל בתהליך מתן השירות במידה ואחד מפרטים אלה לא יסופק או יסופק באופן חלקי או שגוי.
 4. על כל הפרטים שנמסרים במהלך ההרשמה לשירות להיות אמתיים ומדויקים. האתר שומר על זכותו לנקוט בהליכים משפטיים, אזרחים או פליליים, כנגד מזמין אשר מסר פרטים כוזבים ו/או שגויים ושיבש את הליך המכירה. לידיעתכם, הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית.
 5.  מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במקרה של מסירת פרטים שגויים או כוזבים כאמור יהיה האתר רשאי לבטל את ההרשמה לשירות.
 6.  אישור ההרשמה הסופי לשירות יתקבל רק לאחר שהאתר ווידא כי נתקבל אישור מחברת האשראי. מכאן, כי עצם ההרשמה לשירות באמצעות מתן הפרטים לנציג השירות הטלפוני, איננה מהווה אישור כי הרכישה בוצעה.
 7.  על הדרך בה עושה האתר שימוש במידע המוזן אליו, תוכלו לקרוא להלן תחת הפרק "פרטיות ומידע רגיש". ב. השירות שניתן על ידי האתר ומדיניות ביטול השירות.
 8. . כאמור לעיל, אתר EZVISA מספק שירותי תרגום, הכוונה, ייעוץ ושירותים נלווים אחרים בתשלום שמטרתם לסייע לאזרחים ישראליים ואירופאיים לקבל ויזה ואישורים מסוגים שונים לארצות הברית. צוות האתר יעשה כל שביכולתו על מנת להעניק שירות מקצועי ויעיל על מנת שתוכלו לקבל את מבוקשכם במהירות האפשרית. קחו בחשבון כי משך התהליך משתנה בהתאם לטיפול שמתבצע בשגרירות ארצות הברית וכפוף לזמינות הנקבעת על ידה בלבד.
 9.  יודגש בשנית, כי האתר אינו פועל בתיאום ו/או בשיתוף עם שגרירות ארצות הברית ו/או מי מטעמה ו/או כל גוף ממלכתי ו/או רשמי אחר. בעל האתר ו/או נציגיו ו/או מי מטעמם אינם מבטיחים כי בסוף ההליך בקשת הויזה תאושר ואינם נושאים בכל אחריות לקבלת הבקשה ולהענקת ויזה. למען הסר ספק- במקרה שבקשת הויזה לא אושרה, המשתמש לא יהיה זכאי לכל החזר כספי.
 10.  מאחר ועל פי מדיניות ממשלת ארצות הברית, על כל מועמד לקבלת ויזה לארה"ב מגיל 14 ועד גיל 79 להגיע לראיון פרונטלי בשגרירות, ובמטרה להקל על ללקוחותיו, מסייע האתר בקביעת התור לראיון ובתיאומו.
 11.  אזרחים בעלי דרכון אירופאי, למדינות שאושרו על ידי השגרירות האמריקאית, אינם נדרשים לקבל ויזת תייר, אולם עליהם לקבל אישור טרם כניסתם לארצות הברית באמצעות הגשת טופס ייעודי ותשלום אגרה. צוות האתר ישמח לסייע ולכוון אתכם במילוי טופס זה.
 12.  את תעריפי שירות התרגום וההכוונה וכן תעריפים מעודכנים של אגרת הריאיון ואגרות אחרות תוכלו לקבל מאחד מנציגי המכירות של האתר. כל המחירים כוללים מע"מ. האתר רשאי לעדכן מחירים אלה לפי שיקול דעתו ובהתאם לשיעור האגרה הנהוגה בשגרירות האמריקאית.
 13. מובהר, כי צוות האתר מתחיל במתן כל השירותים שנרכשו מיד עם בקשת השירות על ידי המשתמשים באתר, יחד עם זאת, ומתוך ראייה צרכנית, במידה וטרם מולאו טפסי ההרשמה על ידי האתר, מאפשר האתר למשתמשיו לבטל את השירות, לאחר שהוזמן על ידו, בהתאם לתנאים ולשיעורים הבאים:

21.א-ביטול השירות עד 14 ימים ממועד הזמנת השירות יזכה את המשתמש בהחזר כספי של 95%

21.ב- ביטול השירות לאחר 14 ימים ממועד הזמנת השירות לא יזכה את המשתמש בכל החזר כספי

22 .הודעת הביטול תעשה בכתב או במייל חוזר למייל ההצטרפות. על מנת שבקשת הביטול תטופל, על המשתמש לציין את שמו המלא, תאריך מס' תעודת זהות וחתימה. כמו כן, יש לציין באופן מפורש את בקשת ביטול השירות (אין צורך בנימוק). נציגי החברה יצרו קשר עם מבקש הביטול תוך 3 ימי עסקים, להסדרת הזיכוי המתאים.

 1. . לאחר שליחת הודעת הביטול, הנכם מתבקשים לוודא הגעתו בטלפון שמספרו: 1-700-70-70-57 מובהר כי מועד בקשת הביטול לעניין גובה הזיכוי יחושב בהתאם לשעת קבלת הבקשה במשרדי בעל האתר.
 2.  עם ההרשמה לאתר ותחילת מתן השירות, מתחייב המשתמש לשתף פעולה עם צוות האתר למלא את פרטיו ולחתום על הטפסים הרלוונטיים בתוך 91 יום ממועד הזמנת השירות. שימו לב! זניחת בקשת השירות למעלה מ-90 יום תביא לסגירתה ולא תזכה את המשתמש בכל החזר כספי או ביכולת לעשות בה שימוש. במידה וירצה המשתמש לקבל את השירות, יהיה עליו לשלם את סכום ההרשמה שוב.
 3.  על אף האמור, ללא קשר למועד ביטול השירות וללא הגבלת זמן. במידה ונקבע למשתמש תור לראיון, לא ניתן יהיה לבטל את האגרה והמשתמש לא יהיה זכאי לקבל כל החזר כספי לא על השירות ולא על האגרה.
 4.  משתמש אשר לא הופיע לראיון לא יהיה זכאי לכל החזר כספי ויאלץ לשלם בשנית הן עבור השירות לאתר והן את דמי האגרה לשגרירות. ג. קביעת ראיון בשגרירות וקבלת הויזה.
 5.  כאמור לעיל, צוות האתר מסייע ללקוחותיו בקביעת תור לראיון בשגרירות.
 6. תשלום אגרת הראיון הינה לצורך קביעת תור חד פעמית. משתמש המבקש לשנות את מועד הראיון שתואם לו על ידי צוות האתר, מכל סיבה שהיא, יישא בתשלום נוסף בסך של 50 ,₪ על כל שינוי מועד, ובלבד שהבקשה לשינוי מועד הראיון בשגרירות תוגש לאתר לא יאוחר מ 72 שעות לפני מועד הראיון. במידה ובקשת שינוי מועד הראיון הוגשה לאתר לאחר מועד זה, לא יתאפשר בידי האתר לקבוע מועד חדש והמשתמש לא יהיה זכאי לכל החזר.
 7. . בעלת האתר לא תהיה אחראית לשינויים שיחולו בלוח שעות הפעילות של השגרירות ו/או שינוי תורים שיעשה ע"י השגרירות, באחריות המועמד לוודא טרם הגעתו כי השגרירות פתוחה. ברורים לגבי מועדי הקבלה ניתן לבדוק באמצעות אתר השגרירות : http://hebrew.israel.usembassy.gov/consular/niv/heb/open.html
 8. על המועמד חלה האחריות להצטייד במסמכים הרלוונטיים לראיון ובאחריותו המלאה להמציא לשגרירות את המסמכים שיידרש.
 9. לתשומת לבכם, בתום הליך קבלת הויזה והטבעתו על גבי הדרכון, במידה ותמצאו זכאים על פי הקריטריונים שקבעה השגרירות, יישלח הדרכון אל המשתמש באמצעות חברת שילוח. מרגע שליחת הדרכון ומסירתו לנציג חברת השילוח, בעל האתר או מי מטעמו אינם אחראיים לכל נזק ו/או אובדן שייגרם לדרכון או לאיחור במועד מסירתו. במקרה של כל נזק לדרכון, איחור או אובדן, הנכם מתבקשים לפנות ישירות לחברת השילוח או לפנות לשגרירות ארצות הברית. ד. זכות שימוש באתר.
 10. השימוש באתר זה הנו על-פי תנאי תקנון זה המהווה הסכם לכל דבר בין המשתמש לבין בעל האתר. בעל האתר רשאי מעת לעת לעדכן את מחירים הנגבים בעבור השירותים השונים הניתנים באתר.
 11. זכות השימוש באתר, הנן אישיות ואינן ניתנות להעברה ו/או להסבה, ואין לשתף בהן כל צד ג’ בהן. 35 .בעל האתר רשאי לבטל כל זכות שימוש, בכל עת ללא כל צורך בהנמקה ו/או הודעה מוקדמת.

34. כל פעילות בחשבון הנה באחריות המשתמש בלבד. אם נודע לך על שימוש בלתי מורשה בחשבונך, הנך מתבקש להודיע באופן מידי על כך לבעל האתר ואולם הודעה זו לא תטיל כל אחריות על בעל האתר ו/או מי מטעמו בגין כל דבר הקשור בשימוש הבלתי מורשה, בין אם נעשה לפני או אחרי ההודעה.

35. בעל האתר יהיה רשאי למנוע גישה מהמשתמש לאתר ו/או לחשבונו ו/או לכל תחום באתר בכל עת לפי שיקול דעתו המלא ולא תהיה לו כל אחריות בקשר לכך.

 1.  אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, לבצע בפומבי או להציג כל חלק מאתר זה ללא הסכמתו הכתובה מראש של בעל האתר.
 2.  כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים.המשתמש מתחייב שלא לעשות ו/או להרשות לאחר לעשות כל שימוש במידע אודות משתמשים אחרים לצורך שליחת דואר פרסומי ו/או מסחרי ולא להפעיל ו/או לשלוח לאתר ו/או לכל משתמש כל וירוס ו/או תוכנות ריגול ו/או יישומים אחרים העשויים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים ו/או להפריע ו/או למנוע מהם להשתמש באתר, לרבות שליחת הודעות ו/או שאלות בתדירות ו/או בכמות מוגזמת, שימוש בקרולרים, רובוטים וכיו"ב.
 3. קניין רוחני .זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני, לרבות כל סימני מסחר ו/או פטנטים, ו/או מדגמים באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר ובתוכנה של האתר )למעט הזכויות ב"חומרי צד ג" כהגדרת מושג זה להלן( שייכות לבעל האתר. כל הזכויות בתכנים אלה שמורות.מבלי לגרוע מהזכויות לעיל, ניתן להשתמש בתכנים הכלולים באתר זה לשימוש אישי ופרטי בלבד ובכפוף ליתר תנאי תקנון זה. אין לעשות כל שימוש מסחרי בתכנים אלה ו/או כל שימוש אחר שאינו שימוש עצמי, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת בעל האתר.מבלי למעט מן האמור לעיל, אין ליצור כל עותקים של התכנים באתר זה או של כל חלק מהם, אין לפרסמם ו/או להפיצם ו/או לאחסנם בכל מאגר מידע ו/או אמצעי אחסון אחר, בכל מדיה, לרבות בדפוס ו/או בכל אמצעי אלקטרוני ו/או אופטי ו/או דיגיטאלי, ללא היתר מראש ובכתב מבעל האתר. חומרי צד ג.המידע והתכנים האחרים המפורסמים בחומר הפרסומי המופיע באתר וכן כל מידע ו/או תכנים אחרים המפורסמים באתר זה על-ידי צדדים שלישיים, לרבות, טקסטים, גרפיקה, תמונות וצילומים )להלן "חומרי צד ג'"(, מפורסמים על-ידי המפרסמים בלבד ועל אחריותם הבלעדית.בעל האתר אינו יכול לוודא ואינו מוודא בפועל נכונות כל מידע ו/או דיוקו ו/או את זכותו של המפרסם לפרסם את המידע, והמידע מתפרסם על-פי הצהרתו של המפרסם כי המידע הנו נכון ומדויק. כמוכן בעל האתר אינו יכול ואינו מוודא בפועל את זכויותיו של המפרסם בכל תכנים המפורסמים על-ידו. התכנים מתפרסמים על-פי הצהרת המפרסם כי הוא בעל מלוא הזכויות בתוכן ו/או כי הוא רשאי לפרסמו וכי אין בו כל פגיעה בזכות צד ג' כלשהי.אין לפרסם באתר זה, בין כמפרסם, בין כמשתתף בפורום ובין בכל דרך אחרת, כל חומר שיש בו משום פגיעה בשמו הטוב ו/או בפרטיותו של כל אדם ו/או גוף ו/או מוסד ו/או בטעם הטוב ו/או שיש בו משום הפרת זכות יוצרים ו/או סימן מסחר ו/או זכות קניין רוחני אחרת ו/או בכל זכות חוקית אחרת של כל אדם ו/או גוף או מוסד אחרים.בעל האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר כל מידע ו/או תכנים שהועלו לאתר על-ידי אחרים ו/או פורסמו בו באמצעות בעל האתר ועל-פי בקשתו של אחר, בין ברשות ובין שלא ברשות, וזאת בכל עת וללא מתן הודעה מראש. עם זאת, בעל האתר אינו מתחייב להסיר כל חומר ו/או תכנים והוא רשאי לעשות כן או להימנע מלעשות כן על פי שיקול דעתו הבלעדי.קישורים.הקישורים באתר זה הנם בגדר שירות למשתמשים. בעל האתר אינו מתחייב כי הקישורים אכן יובילו לאתר שאליו התכוון ואינו נותן כל התחייבות ו/או גושפנקא ו/או המלצה ו/או אחריות בקשר לכל אתר שאליו בוצע קישור ו/או בקשר לכל תוכן המצוי בו.יצירת קישורים לאתר זה מותרת ובלבד שיובילו לעמוד השער של האתר האחר ולא לעמוד פנימי ושהקישור אינו מבוצע מאתר העוסק בכל פעילות בלתי חוקית ו/או בלתי מוסרית..בעל האתר שומר על זכותו לדרוש הסרת כל קישור שאינו חפץ בו מכל סיבה שהיא
 4. . פרטיות ומידע רגיש.אתר EZVISA מכבד את פרטיות הגולשים באתרו ורואה בשמירה על פרטיות זו כמטרה ערכית וחשובה. להלן, תוכלו למצוא את מדיניות הפרטיות של אתרנו, תוך פירוט המידע הנאסף על ידנו, וכיצד אנו משתמשים בו ושומרים אותו ואילו אפשרויות יש לגולשים להגן על פרטיותם בקשר לכך.בעל האתר נוקט אמצעים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, אין דרך להבטיח כי מידע שנמסר דרך האינטרנט לא ייחשף שלא על-ידי פעולה וולונטרית של בעל האתר.פרט למידע פיננסי הנמסר בעת רכישת שירותים ו/או טובין מבעל האתר עצמו, אין כל צורך ו/או כל דרישה למסירת פרטים אישיים רגישים והמשתמש נדרש להימנע מלפרסם באתר ו/או למסור מידע שכזה.כאמור לעיל, בעת הרישום לשירות, נדרשים המשתמשים למסור פרטים אישיים. פרטים אלה, וכן מידע נוסף שיצטבר אודות המשתמשים, יישמר במאגר המידע של האתר. כמו כן, במהלך הגלישה באתר והשימוש בשירותים הכלולים בו, אוסף האתר סוגים שונים של מידע המועלה לאתר או מועבר לאתר על ידי הגולשים. בין היתר, מבצע האתר פיקוח ממוחשב על דפוסי הגלישה והשימוש שאתה עושה בשירותים באמצעות קבצי "עוגיות" ("cookies )"ואמצעים דומים אחרים.משתמשים אשר אינם מעוניינים שמידע מסוים יישמר אודותיהם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר.האתר לא יעביר מידע זה לצדדים שלישיים, ללא הסכמת המוסר, אלא בהתאם להוראות הדין ו/או במענה לכל צו שיפוטי.עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר ו/או מי מטעמו ו/או בהרשאתו יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.בעל האתר משתמש בטכנולוגיות קיימות כדי להבטיח את בטיחותן של עסקאות המבוצעות באמצעות האתר. עם זאת, אין להוציא מכלל אפשרות שטכנולוגיות אלה אינן מספקות אבטחה הרמטית.לאור האמור לעיל, מסירת פרטים אישיים ו/או פיננסיים על-ידי המשתמש, בכל מדור ו/או שטח באתר ו/או שטח המקושר אליו הנה על אחריותו בלבד. בעל האתר לא יהיה אחראי בגין כל דליפה ו/או זליגה בכל דרך שהיא, של מידע שנמסר לבעל האתר.המשתמשים נדרשים להימנע מלשלוח כל דואר אלקטרוני מסחרי ו/או פרסומי לכל אדם אחר שפרטי הדואר האלקטרוני שלו מוצגים באתר ולהימנע מלעשות כל שימוש אחר בפרטים אלה ו/או בפרטים אישיים אחרים של אותו אדם, לרבות שימוש מסחרי, אלא למטרה שאליה נמסרו. ט. העדר אחריו.
 5. כאמור לעיל, האתר מעניק לנרשמים לשירות, שירותי תרגום, הכוונה וייעוץ בתהליך הגשת בקשה לקבלת ויזה וארצות הברית. לאתר ו/או לבעל האתר ו/או למי מטעמו לא תהא כל אחריות בקש לשירותים אלה ו/או בקשר להגשת הבקשה ו/או בקשר לתהליך, לזמן ולאופן בחינתה על ידי השגרירות האמריקאית ו/או בקשר לאישורה או לאי אישורה של הבקשה. השימוש בשירותי האתר הם באחריות המשתמש בלבד לאחר שהוסבר לו והוא הבין היטב כי האתר ו/או מי מטעמו אינו עובד בתיאום ו/או בשותפות ו/או מטעם השגרירות האמריקאית או כל מוסד רשמי אמריקאי אחר ומעולם לא הובטחה לו כי בקשתו לויזה תאושר.
 6.  השימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

42.בעלת האתר ו/או מי מטעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

 1.  בעל האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים או מוצרים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.
 2.  האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר, כולו או חלקו, לצורך תחזוקתו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.
 3.  שיפוי-המשתמש יפצה וישפה את בעל האתר בגין כל נזק ו/או הפסד ו/או הוצאה שיישא בהם, לרבות הוצאות משפטיות, כתוצאה מהפרת הוראות תקנון זה ו/או מכל מעשה ו/או מחדל אחר של המשתמש.
 4. אתר EZVISA ישמח לענות לכל שאלה שתתעורר, כמו גם להאזין לביקורות לצורך שיפור השירות הניתן לכם.במידה והנכם מעוניינים ליצור עמנו קשר, בכל עניין, תוכלו לעשות כן באמצעות פנייה בכתב דרך העמוד "צור קשר" או ליצור עמנו קשר טלפוני בשעות הפעילות לפי מספרי הטלפון המפורסמים באתר.
 5.  כל אדם ו/או גוף הסבור כי הוא ו/או כל זכות שלו, לרבות כל זכות יוצרים ו/או זכות קניין רוחני אחרת ו/או שמו הטוב ו/או פרטיותו נפגעו מכל מידע ו/או תוכן אחר שמתפרסם באתר זה מתבקש לפנות לבעל האתר בכתובת הדואר האלקטרוני המופיעה בעמוד "צור קשר", תוך ציון מדויק של מיקום החומר הפוגע לפי URL ,פירוט מהות הפגיעה וציון כתובת דואר אלקטרוני למענה.
 6.  בעל האתר יעשה את המיטב לטפל בכל פנייה בהקדם האפשרי, אך אינו מתחייב ללוח זמנים כלשהו ואינו מתחייב כי יפעל בהתאם לדרישת הפונה. בכל מקרה יפעל בעל האתר על פי המתחייב על פי דין.
 7. טיפול בתקלות -בעל האתר ייעשה כמיטב יכולתו לתקן תקלות באתר בהקדם האפשרי. עם זאת, בעל האתר לא יישא בכל תשלום ו/או אחריות בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרם למשתמש כתוצאה מתקלה באתר ו/או בגין כל נזק שנגרם כתוצאה ממעשה מכוון ו/או רשלני של צד שלישי ו/או כל גורם אחר שאינו בשליטתו. בפרט, ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, בעל האתר לא יישא בכל אחריות בגין אבדן כל מידע המאוחסן באתר ואינו מתחייב כי מידע זה ישמר.
 8. בעל האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל חומר המאוחסן באתר.
 9.  מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בעל האתר רשאי להשבית את האתר באופן יזום מעת לעת לצורך פעולות תחזוקה ו/או שדרוג ו/או עדכון, למחוק כל חומר המאוחסן בכל חלק מהאתר, לרבות בבלוגים ו/או בפורומים לפי שיקול דעתו הבלעדי.
 10. שימוש באתר זה ו/או בכל תוכן שבו הנו באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש.
 11. כל דבר האמור בתקנון זה ביחיד משמעו גם ברבים, וההיפך, אלא אם משתמעת כוננה אחרת מתוך הקשר הדברים. כל דבר הנאמר בלשון זכר מתייחס לנקבה.
 12.  בעל האתר רשאי לשנות את שם האתר ו/או עיצובו ו/או מתכונתו ו/או כתובתו ו/או לסגור אותו כליל בכל עת, ולפי שיקול דעתו.
 13. . בעל האתר רשאי בכל עת להעביר את הבעלות באתר ו/או את הזכות להפעילו במלואה ו/או בחלקה לכל גורם אחר ובמקרה זה לא תהיה למשתמש ו/או לכל גורם אחר מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי בעל האתר.
 14. . בעל האתר ו/או מי מטעמו רשאים להעתיק ו/או להעביר את האתר בשלמותו ו/או בחלקו לכל כתובת אחרת ו/או לשנות את שמו של האתר ו/או לסגור אותו. תנאי התקנון ימשיכו לחול על המשתמש בין אם האתר מתופעל באמצעות כתובת אחרת ובין אם יתופעל באמצעות שם אחר.
 15.  בעל האתר רשאי לעדכן ו/או לתקן ו/או לשנות את תנאי התקנון ו/או להוסיף להם ו/או לגרוע מהם מעת לעת מבלי לתת לכך הודעה ו/או התראה מוקדמת ו/או מאוחרת לכל גורם ו/או משתמש. התקנון המעודכן על כל תנאיו יחייב מרגע העלאת העדכונים לאתר. הנך מוזמן לבדוק את תנאי התקנון מעת לעת.
 16.  בעל האתר שומר לעצמו הזכות לחסום את הגישה לאתר לכל מי שיפר הוראות אלה וזאת מבלי לגרוע מזכותו לנקוט בכל הליך משפטי על פי דין כנגדו.
 17. בעל האתר רשאי לעדכן ולתקן תקנון זה מעת לעת וכל הסכם ו/או תיקון יחול ממועד ביצועו ואילך. המשתמשים מתבקשים לבדוק את התקנון מעת לעת.
 18. מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

61.לבתי המשפט המוסמך בעיר תל-אביב-יפו סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.

רוצים לקבל ויזה לארצות הברית?

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ויזה לארה”ב
בשלושה צעדים.

מילוי טפסים

משאירים פרטים באתר האינטרנט שלנו

ראיון בשגרירות ארצות הברית

נציגנו יבדקו את זכאותכם ויטפלו בבקשה

קבלת הויזה

מקבלים את הפטור ויכולים לצאת לדרך

רוצים לקבל ויזה לארצות הברית?

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן