תהליך של הוצאה של ויזה לאמריקה הוא מורכב מכמה דברים ויכול לקחת כמה חודשים. כיום ההמתנה היא ארוכה ולכן לפני שמתחילים כדאי לדעת מה צריך לעשות בעצם. ראשית, חייבים למלא בהקפדה את טופס הבקשה ולשים לב לכל הפרטים ולכל ההוראות.

ויזה לארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

כל מועמד, מגיל ארבעה עשרה ועד גיל שמונים, חייב לעבור ריאיון בשגרירות ארה"ב. את המועד של הריאיון צריך לקבוע מראש. מועמדים מתחת לגיל 14 ומעל גיל 80 פטורים מריאיון והם צריכים לשלוח לשגרירות את טופס הבקשה אחרי מילוי הפרטים הנדרשים ואת האישור על תשלום האגרה לשגרירות. את האגרה צריך לשלם באמצעות כרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט של השגרירות או באמצעות דואר ישראל. כאשר אתם מגיעים לריאיון, אל תשכחו להביא את האישור על התשלום.

יש סוגים שונים של ויזה לאמריקה: ויזת תיירות, ויזת לימודים וויזת עבודה. בטופס צריך לציין את מטרת הנסיעה ואת סוג הוויזה.

צריך להביא אישור על מילוי טופס הבקשה, לצרף את מכתב ההזמנה לריאיון, אישור על תשלום האגרה ותמונה צבעונית בגודל של חמישה סנטימטר על חמישה סנטימטר באיכות טובה. צריך גם להביא דרכון בתוקף, ואם יש לכם דרכונים ישנים, כדאי לצרף.

הריאיון בקונסוליה אורך כמה דקות. בדרך כלל בסוף הריאיון תוכלו לדעת אם הבקשה אושרה או לא. הריאיון הוא קצר מאוד ולשפת הגוף יש תפקיד חשוב.

כשאתם מגיעים לקונסוליה, כדאי לכם להיעזר בהרבה סבלנות, זמן ההמתנה ארוך ואסור להכניס תיק גב וטלפון סלולארי. תקפידו על הוראות ההתנהגות, הן מפורסמות באתר האינטרנט של השגרירות ועל גבי לוח המודעות במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *