אם אתם מתכננים נסיעה לקנדה או אפילו רק רוצים לעבור בשטח של המדינה כדאי לדעת שאתם חייבים ויזה. בניגוד למקרים אחרים, היא מתבצעת בצורה אלקטרונית. מה שצריך למעשה זה 3 דברים: דרכון ישראלי בתוקף, כרטיס אשראי וכתובת מייל עדכנית. כל זה קורה החל מה15 למרץ 2016.

ויזה לארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

בגדול זה לוקח ממש כמה דקות או שעות אבל יכול לקחת גם במשך כמה ימים לכן מומלץ לא לחכות לרגע האחרון. העלות שלה זה 7$ קנדיים והתוקף שלה 5 שנים מיום ההוצאה או עד תום תוקף הדרכון המוקדם מבניהם.

בנוסף, בגלל שקנדה עושה הרבה מאמצים כדי להקטין את כמות השוהים הבלתי חוקיים במדינה אז בכל הנפקת ויזה תצטרכו לשכנע את הקצין גבולות הקנדי שאתם מתכוונים לעזוב את קנדה בסוף תקופת השהות שלכם במדינה.

לגבי דרכי ההגעה בעלי דרכון ישראלי חייבים בויזה אלקטרונית אם הם מגיעים דרך האוויר. לעומת זאת אם הם המגיעים דרך הים/יבשה, הם לא זקוקים לויזה אלקטרונית. 

בעלי תעודת מעבר ישראלית חייבים בויזה רגילה. כאלו שהם עם אזרחות אמריקאית או בעלי ויזה רגילה לקנדה לא צריכים ויזה אלקטרונית. בעלי אזרחות קנדית או אזרחות כפולה או תושבי קבע קנדיים לא יכולים לבקש ויזה אלקטרונית.

עם הויזה האלקטרונית אפשר להיכנס לקנדה כמה פעמים, כל פעם לתקופה שלא עולה על 6 חודשים. ניתן להגיש בקשה לויזה האלקטרונית עבור מועמד אחד כל פעם. אין הגשת בקשה קבוצתית. אפשר לשלם בכרטיס אשראי בינלאומי בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *