ויזה לארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

כולנו שמענו על התהליך המסורבל של הוצאת ויזה לארצות הברית ועד כמה יש שלבים רבים בתהליך המורכב הזה החל ממילוי הטפסים בצורה מדוקדקת וכן הראיון בשגרירות ועוד. לכן ישנם כמה חברות שמציעות שירות בנושא הזה. אחת מהן היא איזי ויזה ואנחנו בדקנו מה היתרונות שלהם:

החברה עושה בשבילכם את כל העבודה. מבחינת השלבים השונים, הם נותנים תמיכה ללקוחות לכל אורך התהליך, יש להם עורכי דין אמריקאיים שמטפלים בדברים האלו ומתמחים בויזות והגירה לארצות הברית.

כמו כן, יש מקרים שבהם ניתן להגיש בקשה דחופה ישר לשגרירות בעזרת איזי ויזה. וכך, באמצעות השירות הזה אתם תגיעו לשגרירות ארה”ב כשכל המסמכים הנדרשים כבר סודרו לקראת הראיון בשגרירות על ידי עו”ד מומחה בתחום. גם יוסבר לכם מה צריך בעצם להביא, מה מצפה לכם מבחינת ההליך והשאלות ועוד.

הם בעצם מתחייבים לטפל בכל בקשה בצורה המהירה, היסודית, האיכותית ויעילה ביותר מה שייתן לכם הרבה סיכוי שהבקשה שלכם אכן תאושר בצורה הכי מהירה שיש.

בגדול קביעת מועד ריאיון תלויה בזמנים הפנויים בשגרירות וזמני הריאיון משתנים בהתאם לתקופה. יש אפשרות כאשר משתמשים בשירות לקבוע את זמן הראיון ודברים נוספים. בגדול, שגרירות ארצות הברית גובה עבור כל בקשה להוצאת ויזה אגרה שעולה בסכום משתנה בהתאם לסוג הויזה המבוקשת. את האגרה ניתן לשלם דרך החברה כדי שהם יוכלו לתאם עבורכם מועד לראיון.

ההחלטה הסופית של קבלת הויזה היא של השגרירות אך הם יודעים לומר שיש להם 95 אחוזי הצלחה לאורך השנים . כמו כן יש להם שירות VIP שמאפשר להגיש את הבקשה לויזה באותו היום ולקבוע ראיון לזמן הקרוב ביותר. הם גם מציינים שהם חוזרים ללוקח תוך 8 שעות מאז שמילא את הטפסים ולכן זה שירות שכדאי למי שמחפשים שירות מהיר ונח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *