הוצאת ויזה לארצות הברית מורכבת לא רק מתהליך ארוך עם כמה שלבים אלא גם עם הוצאות כספיות. תשלום הויזה משתנה בהתאם לסוג שלה. אז מה זה כולל בעצם:

ויזה לארצות הברית, מחיר, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

אם הבקשה מוגשת גם עבור הילדים אז מדובר על תשלום חד פעמי שצריך לשלם אותו בין אם הבקשה אושרה וגם אם לא. אי אפשר להעביר את התשלום לאדם אחר או לבטל אותו. צריך לשלם את האגרה באופן והיא תקיפה למשך שנה.

לכל אחד מסוגי הוויזה יש מחיר משלו. מגיש הבקשה ישלם כ-160$, לויזות תיירים, ויזות עסקים, ויזות חילופי מבקרים וויזות סטודנטים. ויזות שמתבססות על עתירה יעלו כ-190$. ויזה E תעלה 270$ וויזה לארוס/ה, אישה או בעל לאזרחית אמריקאית יעלה כ-240$.

וישנם עוד סוגים עם תשלומים: אנשים שמבקשים ויזה מסוג J,F  ו – M צריכים לשלם סכום נוסף ברגע שבו הם יקבלו את המסמכים של הגשת הבקשה. לוויזה כזו קוראים SEVIS  . את אישור התשלום צריך להביא לראיון.

מחיר אגרת SEVIS יכול להיות 35$. במידה שסוכנות ממשלתית מממנת את התוכנית לא יצטרכו מגישי הבקשה לשלם אגרה.  במקרים אחרים ובהתאם לסוגי הויזה או האזרחות מגישי הבקשה יצטרכו לשלם אגרות נוספות כאשר הם יגיעו לראיון.

מחיר ויזה לארה"ב אומנם רשום בדולרים אבל יש לשלם אותו בהתאם למטבע המקומי. אפשר למשל באמצעות הדואר, ואז במקרה הזה צריך לבוא עם שובר התשלום אחרי שהוא הודפס ממערכת השגרירות. השובר תקף במשך 5 ימים ויש להביא אותו בזמן. צריך לשלם את הסכום במזומן. דרך התשלום השנייה היא באמצעות כרטיס אשראי דרך נציג טלפוני. חשוב לדעת ששגרירות ארה"ב מסכימה לקבל רק ויזה או מאסטרכארד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *