כדי לנסוע לארצות הברית צריך להוציא ויזה ולכן צריך לדעת איך זה מתבצע. יש כל מיני שלבים בתהליך הוצאת הויזה. הנה הפירוט של מה שנדרש ועוד על ויזה לארצות הברית בליווי:

ויזה לארצות הברית בליווי, איך מוציאים ויזה, איזי ויזה, המלצה איזה ויזה

אם מדובר על נסיעה דחופה למטרות עבודה, לצורך לימודים או הכשרה מקצועית או לצרכים אחרים אפשר לטפל בנושא בדרך שנקראת "ויזה לארה"ב מסלול מהיר".

זה למשל אם המעסיק מודיע על שליחות דחופה לחו"ל או אם יש הזדמנות עסקית שלא רוצים לפספס או למשל אם מקבלים תשובה על קבלה ללימודים במועד שסמוך לתחילת הלימודים או שיש צורך לקבל יעוץ בעניינים רפואיים.

יש דברים שצריך לעשות בכל מקרה כמו מילוי של טופס הבקשה באנגלית, תשלום של אגרת טיפול, ריאיון בשגרירות. חברה שמסייעת לזרז את הטיפול יכולה לעזור במילוי הטפסים ובאספקה של טפסי בקשה מתורגמים וגם בתרגום של מסמכים מסוימים שיש צורך להביא לשגרירות, בהכנה מוקדמת לקראת הריאיון.

חברה מקצועית עובדת בשיתוף פעולה עם עורכי דין ועם מומחים לנושאי ויזה והגירה.

כדי להוציא ויזה לארה"ב צריך למלא טפסים והם בשפה האנגלית ולכן צריך למלא אותם בצורה מדוייקת. חשוב לבדוק לגבי הכנת כל המסמכים והאישורים כדי שלא יהיו עיכובים בגלל מסמכים חסרים. צריך מסמכים כמו אישורי טאבו, אישורי מעסיק, מסמכים בנקאיים, אישורי קבלה ללימודים ועוד.

בנוסף צריך גם הכנה לקראת הריאיון, טיפול בפרוצדורות כמו שליחת מסמכים לשגרירות, תרגום מסמכים כגון קורות חיים או הכשרה מקצועית ועוד. כל זה נהיה יותר פשוט בהוצאת ויזה לארצות הברית בליווי

יש גם תשלום אגרה וכדי לזרז עוד יותר את הטיפול, מומלץ לשלם את האגרה באמצעות אתר האינטרנט ייעודי מטעם השגרירות האמריקאית כדי שקביעת הפגישה בשגרירות לא תעוכב. עלות ויזת תיירים, למשל, שונה מעלות של ויזה לסטודנטים. בנוסף, תרגום מסמכים שונים גם הוא שירות שעולה כסף, אבל לא מדובר בהוצאות משמעותיות ביחס לעלות הנסיעה לארה"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *