ויזה לארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית, ויזה ארה

לפני שמוציאים ויזה לארצות הברית כדאי לדעת שיש בתהליך מרכיבים שונים. אחת מהן היא האגרה שצריך לשלם כאשר מוציאים ויזה כזו. בלעדיה הבקשה לא תטופל בכלל, אז המחיר לחידוש ויזה לארצות הברית ואיך מגיעים מוכנים לתהליך ההנפקה.

התשלום הוא עבור הבקשה בלבד, וגם אם היא נענית בסירוב אין החזר כספי. לסוגי ויזות שונים יש תעריף שונה ולכן חשוב לשלם את הסכום שמתאים לסוג הוויזה הרצוייה.

למי שרוצה לטייל בעולם עלות חידוש ויזה לארצות הברית היא 160$   היא מסומנת באותיות B1/B2  160$ וכך גם למי שרוצה להגיע ולעשות עסקים במדינה העלות היא 160 דולר. ישנו גם את עניין עבודת העגלות או הגעה למטרת עבודה ואז העלות היא 190 דולר

אם הסיבה להגעה לארה"ב היא לימודים, אקדמיים או אחרים האגרה עולה 160$, ויש גם אגרה נוספת בשם SEVIS והיא 200$ למי שמבקשים ללמוד בארצות הברית. למשתתפים בתוכניות של חילופי מבקרים האגרה תעלה 180$ ובמקרים ספציפיים כמו למשל הדרכה במחנה זה יעלה רק 35$.

אם יש לכם דרכון זר של אחת מהמדינות שנמצאות ברשימה שנקראת VWP  שזאת בעצם תוכנית מיוחדת שבה ארצות הברית פוטרת אזרחי מדינות מסוימות מחובת הצטיידות בוויזה עדיין ישנה עלות חידוש ויזה לארה"ב יש תשלום אגרה בשם ESTA   והיא עולה 14 דולר

חוץ מהעלות של תשלום האגרה, יש גם עוד הוצאות בחידוש ויזה לארה"ב כמו למשל הנפקת מסמכים שונים, צילומי פורטרט בהתאם להנחיות הספציפיות של המחלקה הקונסולרית ועוד וכך גם לגבי שירות של  חברה שעוזרת בהוצאת ויזה לארה"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *