אזרח ישראל המעוניין לתייר בקנדה חייב להתארגן עם אישור מתאים לצורך הכניסה למדינה. כיצד מנפיקים אישור כניסה לקנדה? במאמר שלפניכם.

העולם חווה שינויים בכל עת. ארגוני הטרור העולמיים התעצמו והם מעמידים את כלל המדינות מול אתגר של התגוננות. בשביל למנוע כניסה של גורמים עוינים ובלתי רצויים לגבולות קנדה מגבילים הקנדיים את הכניסה למדינה ודורשים אישור ETA. מדובר באישור שמאפשר לאזרחי מדינות שפטורות מויזה עבור שהייה בקנדה. אישור זה מקנה להם אפשרות לבקר במדינה בהצגת הדרכון הישראלי. כך שאם אתם מתכוננים לבקר בקנדה עליכם לדעת שאמנם אין צורך להוציא ויזה, אך חובה להנפיק את האישור המתאים בשביל להיכנס לדינה ובשביל לשהות בה משך תקופה.

הוצאת ויזה לקנדהכיצד מנפיקים ויזה לקנדה?

רשות ההגירה הקנדית הפיקה מערכת חדשה. מערכת זו נועדה עבור הנפקה של אישורי כניסה לקנדה. אזרחים במדינות שלהם קשרים דיפלומטיים טובים עם קנדה יכולים לבקר בקנדה בהצגת הדרכון המקומי. לדוגמה, אזרח ישראלי יוכל לבקר בקנדה בהצגת הדרכון הישראלי שלו. אך בנוסף לדרכון על התייר להציג גם אישור אותו הנפיק במערכת המיועדת לכך. אישור זה נועד למנוע ביקורים של גורמים עוינים כמו פעילים בארגוני טרור עולמיים שעלולים להיכנס לגבולות המדינה. כמו כן בשביל להתמודד עם תופעת ההגירה נועד התהליך. כך יכולה המדינה לשלוט על הנכנסים לגבולותיה ולמנוע כניסה של אנשים בלתי רצויים.

  • אדם הנושא דרכון ישראלי יוכל להפיק ויזה לקנדה. באמצעות המערכת הייעודית שלנו ניתן לבצע את ההנפקה הנדרשת.
  • בגין הנפקת האישור ישלם מגיש הבקשה אגרה על סך מאה וחמישים שקלים.
  • האישור שיופק תקף למשך תקופה של כחמש שנים מתאריך ההנפקה. לחילופין, אם יש לאישור תאריך פקיעה או יהיה תקף עד לתאריך המצוין בלבד.
  • האישור מאפשר לשהות בקנדה למשך תקופה של כשלושה חודשים ועד למשך מחצית השנה.

לקראת נסיעה לקנדה? התכוננו עם אישור כניסה מתאים וסעו לשלום!

 

ונקבור -קנדה

שינוי גודל גופנים
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: